Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

Wyszukiwanie rozszerzone

Bezpieczna wysyłka

Co to jest "bezpieczna wysyłka"?

W internecie jest wiele firm, które oferują skup lub handel telefonami komórkowymi. Są to portale aukcyjne, sklepy internetowe lub prywatne ogłoszenia. Żadna z nich nie daje Ci gwarancji bezpiecznego odebrania gotówki. Mając wieloletnie doświadczenie handlowe wiemy jaki ważne w dzisiejszym e-biznesie jest bezpieczeństwo i zaufanie klienta. Dlatego wychodzimy do Państwa z nową inicjatywą i 1.01.2011 uruchomiliśmy opcję "BEZPIECZNA WYSYŁKA" .


Jest to forma wysyłki telefonów za pobraniem przez naszą firmę kurierską DHL .

100% bezpieczna wysyłka, ponieważ kurier nie przekaże przesyłki bez odebranie gotówki.

Kiedy przychodzi do nas zamówiona paczka z telefonami, sprawdzamy zawartość a następnie przekazujemy pieniądze kurierowi.

Jest jeszcze druga opcja, tj. wysłanie telefonu przez POCZTĘ POLSKĄ również za pobraniem z możliwością sprawdzenia paczki.

Żeby transakcja była 100% bezpieczna przestrzegaj naszych zaleceń:

1. Skupujemy telefony online jedynie za pośrednictwem strony www.skuptelefonow.pl - unikaj innych "podróbek"
2. Do kontaktu używamy tylko adresu e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i tylko numeru telefonu 532-555-554
3. Zawsze po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas potwierdzenie sprzedaży (z adresu e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) wraz z listem przewozowym firmy DHL.
4. Kurier, który odbierze przesyłkę posiada firmowy uniform firmy DHL. Nasz kurier ma obowiązek podpisać kopię listu przewozowego odbioru przesyłki. Zawsze możesz poprosić kuriera DHL o identyfikator. Nie oddawaj przesyłki osobom trzecim.
4. Jedyny adres doręczeń przesyłek to adres siedziby naszej firmy: Skup  s.c., ul. Świętojańska 40, Gdynia

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa

Wzór naszego listu przewozowego

NOWOŚĆ: NADAJ PACZKĘ W ŻABCE ZA DARMO Z NASZYM LISTEM PRZEWOZOWYM 6-23/7 DNI!

Nadaj paczkę w sklepie i odbierz potwierdzenie nadania.

  • - odbierz po drodze, przy okazji zakupów
    - nadaj w wygodnych godzinach
    - nie czekaj na kuriera, zaoszczędź czas

 


 

 

Jaką mam pewność, że otrzymam pieniądze za telefon?

SkupTelefonow.pl jest własnością firmy Skup s.c. Zajmujemy się detalicznym oraz hurtowym skupem telefonów. Od 2003 roku zaufało nam ponad 5000 klientów. Jesteśmy wiarygodna Firmą od lat na rynku w tym samy miejscu. Sprzedając telefon u nas przez internet masz 100% pewność, że otrzymasz pieniądze na czas. Wypełniając formularz jako gwarancję transakcji otrzymujesz od nas:

1. Otrzymasz potwierdzenie drogą mailową o złożeniu zamówienia na sprzedaż telefonu komórkowego - Jest to dokument elektroniczny ważny prawnie

2. Otrzymasz mailem dwa egzemplarze listu przewozowego od DHL - Oryginał zachowujesz dla siebie - Jest to dokument o tym, że wysłałeś do nas telefon - Jest to dokument ważny prawnie

3. Otrzymasz umowę kupna-sprzedaży, którą wypełniasz i kopię zachowujesz dla siebie -  jest to dokument elektroniczny ważny prawnie

4. Otrzymasz od nas gwarancję przelania pieniędzy na konto w ciągu 48h

 1 krok: ZAMÓW BEZPŁATNEGO KURIERA

2 krok: ZAPAKUJ I PRZEKAŻ PACZKĘ KURIEROWI

3 krok: ODBIERZ GOTÓWKĘ