Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

Wyszukiwanie rozszerzone

Bezpieczna wysyłka

Co to jest "bezpieczna wysyłka"?

W internecie jest wiele firm, które oferują skup lub handel telefonami komórkowymi. Są to portale aukcyjne, sklepy internetowe lub prywatne ogłoszenia. Żadna z nich nie daje Ci gwarancji bezpiecznego odebrania gotówki. Mając wieloletnie doświadczenie handlowe wiemy jaki ważne w dzisiejszym e-biznesie jest bezpieczeństwo i zaufanie klienta. Dlatego wychodzimy do Państwa z nową inicjatywą i 1.01.2011 uruchomiliśmy opcję "BEZPIECZNA WYSYŁKA" .


Jest to forma wysyłki telefonów za pobraniem przez naszą firmę kurierską DHL .

100% bezpieczna wysyłka, ponieważ kurier nie przekaże przesyłki bez odebranie gotówki.

Kiedy przychodzi do nas zamówiona paczka z telefonami, sprawdzamy zawartość a następnie przekazujemy pieniądze kurierowi.

Jest jeszcze druga opcja, tj. wysłanie telefonu przez POCZTĘ POLSKĄ również za pobraniem z możliwością sprawdzenia paczki.

Żeby transakcja była 100% bezpieczna przestrzegaj naszych zaleceń:

1. Skupujemy telefony online jedynie za pośrednictwem strony www.skuptelefonow.pl - unikaj innych "podróbek"
2. Do kontaktu używamy tylko adresu e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i tylko numeru telefonu 502-555-554
3. Zawsze po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas potwierdzenie sprzedaży (z adresu e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) wraz z listem przewozowym firmy DHL.
4. Kurier, który odbierze przesyłkę posiada firmowy uniform firmy DHL. Nasz kurier ma obowiązek podpisać kopię listu przewozowego odbioru przesyłki. Zawsze możesz poprosić kuriera DHL o identyfikator. Nie oddawaj przesyłki osobom trzecim.
4. Jedyny adres doręczeń przesyłek to adres siedziby naszej firmy: Novagsm.pl s.c. ul. Świętojańska 40, Gdynia

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa

Wzór naszego listu przewozowego

Jaką mam pewność, że otrzymam pieniądze za telefon?

SkupTelefonow.pl jest własnością firmy NovaGsm.pl s.c. i istnieje od 2003 r. Zajmujemy się detalicznym oraz hurtowym skupem telefonów. Od 2003 roku zaufało nam ponad 5000 klientów. Jesteśmy wiarygodna Firmą od lat na rynku w tym samy miejscu. Sprzedając telefon u nas przez internet masz 100% pewność, że otrzymasz pieniądze na czas. Wypełniając formularz jako gwarancję transakcji otrzymujesz od nas:

1. Otrzymasz potwierdzenie drogą mailową o złożeniu zamówienia na sprzedaż telefonu komórkowego - Jest to dokument elektroniczny ważny prawnie

2. Otrzymasz mailem dwa egzemplarze listu przewozowego od DHL - Oryginał zachowujesz dla siebie - Jest to dokument o tym, że wysłałeś do nas telefon - Jest to dokument ważny prawnie

3. Otrzymasz umowę kupna-sprzedaży, którą wypełniasz i kopię zachowujesz dla siebie -  jest to dokument elektroniczny ważny prawnie

4. Otrzymasz od nas gwarancję przelania pieniędzy na konto w ciągu 48h

 1 krok: ZAMÓW BEZPŁATNEGO KURIERA

2 krok: ZAPAKUJ I PRZEKAŻ PACZKĘ KURIEROWI

3 krok: ODBIERZ GOTÓWKĘ