Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

Wyszukiwanie rozszerzone

Regulamin

 

Warunki Umowy Skupu telefonów komórkowych

Regulamin

1. Sprzedający spełnia poniższe wymogi:
a. Telefony w oryginalnym opakowaniu producenta,
b. Posiadają zestaw fabrycznych akcesoriów oraz komplet wszystkich dokumentów (pudełko, instrukcja, gwarancja, programowanie, kable, ładowarka itd.). Telefon używany nie ma obowiązku posiadania pudełka, jednak taki telefon wyceniany jest w kategorii cenowej jako "stan dostateczny" - dotyczy to stanów bardzo dobrych i dobrych. Telefony w stanie dostatecznym bez pudełka wyceniane są na 50% wartości. W przypadku telefonów używanych pudełko, akcesoria, blokada sim-lock oraz ważna gwarancja producenta wpływają na cenę końcową.
c. Pochodzą z legalnej sieci dystrybucji i jest możliwość weryfikacji tego pochodzenia. 
d. Firma Skuptelefonow.pl ma prawo do weryfikacji pochodzenia telefonów komórkowych. Firma Skuptelefonow.pl nie ma obowiązku zakupu telefonu za cenę podaną na stronie internetowej. Firma Skuptelefonow.pl nie ma obowiązku zakupu telefonów zakupionych w sieci operatorskiej na firmę, która istnieje na rynku mniej niż 12 miesięcy.
e. Wysłany telefon pochodzi z listy dostępnej na stronie głównej www.skuptelefonow.pl. Wyjątkiem są telefony objęte wcześniejszą zgodą na skup prze firmę SkupTelefonow.pl.
f. Każdy telefon nieużywany MUSI posiadać oryginalny dowód zakupu (paragon lub faktura pochodząca od operatora - oryginał lub kopia). W przypadku braku oryginalnego dowodu zakupu, pracownik firmy Skuptelefonow.pl poprosi o przesłanie dokumentu drogą mailową. Po upłynięciu 2 dni roboczych bez odpowiedzi ze strony sprzedającego, telefon automatycznie zostanie odesłany paczką pobraniową sprzedającemu w kwocie pobrania 200.00 zł. Sprzedającemu nie będzie przysługiwało prawo odwołania się.

2. Cennik skupu telefonów komórkowych ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


3. Wysyłający telefon jest zobowiązany skontaktować się z komisem telefonicznie bądź emailem w celu potwierdzenia ceny skupu.

4. Wysyłający ma obowiązek bezpiecznie zapakować telefon komórkowy i przekazać ją  kurierowi. W innym przypadku należy wysłać na adres podany w zakładce „kontakt”, wybraną przez siebie firmą kurierską na własny koszt, po uprzednim kontakcie z firmą ww.skuptelefonow.pl.

5. W przypadku gdy przesłany telefon nie posiada cech wymienionych w punkcie 1. www.skuptelefonow.pl odmówi odebrania przesyłki i zostanie ona zwrócona nadawcy na jego koszt.

6. W przypadku gdy przesłany telefon jest niezgodny z umową, nie przejdzie weryfikacji pochodzenia lub rażąco odbiega od stanu wskazanego w zamówieniu (telefon po zalaniu, telefon ze zbitym lcd lub telefon z bardzo mocno zniszczoną obudową), serwis www.skuptelefonow.pl odmówi realizacji zamówienia lub ma prawo obniżyć wartość zamówienia. Telefon w/w stanie zostanie zrecyklingowany lub odesłany. Serwis Skuptelefonow.pl ma prawo naliczyć opłatę w wysokości 50.00 PLN (wysyłka za pobraniem).


7. Wysyłający oświadcza, iż w przypadku, gdy nie wystawia, wystawił lub też nie zamierza on wystawić faktury VAT z tytułu sprzedaży, oddania w komis lub też innej czynności będącej dostawą towaru na rzecz Skuptelefonow.pl w rozumieniu art. 7 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, w odniesieniu do tej czynności nie występuje on w charakterze podatnika w rozumieniu art. 15 wyżej wymienionej ustawy lub też nie jest zarejestrowany jako podatnik podatku od towarów u usług, w związku z przysługującym mu na podstawie art. 96 ust. 3 tejże ustawy uprawnieniem do nieskładania zgłoszenia rejestracyjnego.

Wszystkie pozostałe informacje nie objęte niniejszym regulaminem są zawarte na stronie internetowej skupu telefonów (www.skuptelefonow.pl).

8. Firma Skuptelefonow.pl zwiększyła weryfikację pochodzenia telefonów komórkowych i tabletów w związku z blokowaniem numerów IMEI w przypadku niepłacenia rat przez sprzedającego. Do każdego telefonu wymagana jest faktura lub paragon od operatora, pierwsza strona umowa operatorskiej i w szczególnym przypadku 3 ostatnie zapłacone rachunki za abonament (wyciągi bankowe). Gdy telefon nie przejdzie weryfikacji, pracownik firmy Skuptelefonow.pl ma prawo obniżyć wartość telefonu. W przypadku odmowy skupu, serwis Skuptelefonow.pl odeśle telefon i ma prawo naliczyć opłatę w wysokości 50.00 PLN (za pobraniem).

a. Zwiększona weryfikacja dotyczy również telefonów używanych zakupionych po 1 lipca 2016 roku.


Oferta skupu nowych telefonów

Zobacz cennik


KONTAKT
+48 502-555-554
infolinia czynna:  Pn-Pt: 10.00-19.00.1 krok: ZAMÓW BEZPŁATNEGO KURIERA

2 krok: ZAPAKUJ I PRZEKAŻ PACZKĘ KURIEROWI

3 krok: ODBIERZ GOTÓWKĘ